wtorek, 23 lipca 2013

Z wizytą na budowie domu wysoce energooszczędnego

W jeden z lipcowych, upalnych dni wybraliśmy się w miejsce budowy wysoce energooszczędnego domu jednorodzinnego pod Nowym Sączem (Małopolska). Rozmawialiśmy w inwestorem, zadowolonym z pracy ekipy budowlanej i kierownika budowy. Dzięki nam możesz mieć dostęp do sprawdzonych budowlańców oraz kadry inżynierskiej.

Stworzyliśmy klaster przedsiębiorstw oraz inżynierów działających w budownictwie, powiązanych z budownictwem. Wśród członków klastra są architekci, konstruktorzy, instalatorzy, audytorzy energetyczni, itd., a także doradcy kredytowi, pośrednicy nieruchomości i prawnicy. Do naszego zespołu pozyskaliśmy ekspertów od budownictwa energooszczędnego i pasywnego z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w Polsce, Niemczech i Austrii. Dzięki potencjałowi członków klastra oferujemy kompleksową obsługę inwestorów.

Spotkaj się z nami. Określ swój budżet. Jeśli dom pasywny nie zmieści się w nim, zaproponujemy dom energooszczędny. Określ swoje oczekiwania, preferencje. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania, technologie w relacji cena do jakości. 

Masz pytania, wątpliwości - umów się na spotkanie z doradcą.

Zapraszamy do współpracy!